Superhandsi päikeseparkide halduslahendusSuperhandsi päikesepargi halduslahendus võimaldab taastuvenergia tootjatel, tehnikutel ja objekti omanikel jälgida kõikide parkide seisukorda ning tootlikkust ühest keskkonnast. Lahendus sobib erinevate tootjate inverterite, arvestite ning sensorite andmete kuvamiseks, analüüsimiseks ja juhtimiseks. Lisaks visualiseeringule on platvormiga seotud ka Eleringi AVP-liidestus ning tulevikus ka täiendav analüütikavõimalus.

Sobib erinevatele kasutajagruppidele

  • Juhi vaade – ülevaade kõikide parkide üldisest seisukorrast ning võtmetähtsusega tehnilistest ja finantsilistest parameetritest.
  • Tehniku vaade – konkreetse pargi tehnilised detailid (pinged, sagedused, võimsused, alarmid ja veakoodid).
  • Omaniku vaade – üldine ülevaade pargi seisukorrast, tootlikkusest ja finantsidest.

Masinõppel baseeruv analüütikalahendus

  • Äriline pool – tootlikkuse analüüs ja võrdlused (sama kliendi erinevate parkide vahel ning ka üldise turutasemega), tootlikkuse efektiivistamine läbi tegevuste planeerimise ja parkide täpse häälestamise, täiendavad võimalused kindlustusasutustele raporteerimisel.
  • Tehniline pool – tõrgete ennetamine, täpsem vigade analüüs (võimaldab tehnikul objektile sõites õiged vahendid kaasa võtta ja töid ette planeerida), parkide seadistamine ja häälestamine.

Tekkis küsimusi? Võta meiega ühendust!


Sõnum on edukalt saadetud. Võtame sinuga peagi ühendust!
Sõnumi saatmisel tekkis viga. Palun proovi uuesti.