Tark linn

Superhandsi loodud seadmed ja meie peamiselt kasutatav NB-IoT sidelahendus võimaldavad erisuguseid targa linna projekte ellu viia. Meie lahenduste abil saab näiteks kaardistada inimeste, sõidukite või kaupade liikumist ning jälgida olulisi ilmastiku- ja keskkonnaparameetreid.
NB-IoT spetsiifikast tulenevalt on meie lahendused kasutatavad ka tiheasustusest ning WiFi ja püsitoite võimalusest eemal, mistõttu nimetame neid tihti ka targa küla lahendusteks.

Superhands on loonud uudsed, kompaktsed ning hooldusvabad mini-ilmajaamad, mis tänu konkurentsivõimelisele hinnale võimaldavad varasemast tunduvalt suuremas mahus lokaalseid ilmastikuandmeid koguda. Ilmajaama andmete põhjal saab luua ilmastikuprognoose ja -ülevaateid, mille abil on võimalik muutustele kiiremini reageerida – eriti kasulik on see põllumajanduses, kus ilmastiku täpse jälgimisega on võimalik tõsta saagikust seejuures kulusid vähendades.

Teraviljakasvatuses teeme koostööd innovaatilise Eesti ettevõttega eAgronom. Meie ilmajaamad koos nende IT-lahendusega tekitavad sünergia, mis annab lisandväärtust lõppkasutajale ning teeb terviku kasutamise veelgi mugavamaks.

Pakume inimeste, sõidukite ja kaupade liikumise jälgimiseks kaardirakenduses Superhandsi valmistooteid või aitame arendada kliendispetsiifilise asukoha jälgimise seadme.

Piiratud alas (nt tootmisruumis või laos) on inimeste, kaupade ja laoseisu jälgimiseks võimalik rakendada meie erinevaid Bluetooth-, RFID- ja UWB-tehnoloogiaid.

Lisaks seadmele ja põhitehnoloogiale saame pakkuda ka terviklahendust (st koos haldusplatvormi, andmete visualiseerimise ja analüütika võimalusega).
Pakume liiklemistiheduse (autode, inimeste) loendusseadmeid ning teekatte ja pinnase parameetreid (nt temperatuur, niiskus) jälgivaid seadmeid.
Täiendavalt näeme meie mini-ilmajaamade kasutusvõimalusi ka metsanduses (nt puukoolid) ja kasvuhoonete juures. Kasvuhoonetes on sobiv kasutada seda koos meie juhtmevabade anduritega.

Miniatuursed juhtmevabad andurid on mõeldud kasutamiseks olukordades, kus on vaja andmeid kuluefektiivselt koguda suure hulga mõõtepunktide juurest või asukohtades, kus kaabliga andurite paigaldamine on raskendatud.

Soovid nõu targa linna teemadel või küsida täpsemalt meie tehnoloogiliste lahenduste kohta? Kirjuta meile!


Sinu sõnum on saadetud!
Saatmisel tekkis viga. Palun proovi uuesti või saada e-mail info@superhands.ee